20 Липня 13:37

Протягом кількох місяців у Стрию відбувалися публічні консультації щодо реконструкції проспекту Чорновола за експертної підтримки проєкту ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» @Council of Europe: civil participation. Ми спільно з громадськістю вивчали пропозиції стриян, щоб врахувати інтереси та потреби всіх категорій населення.

Онлайн презентація звіту відбудеться 30 липня у Стрийській міській раді.

У фінальному проєкті реконструкції проспекту будуть враховані усі пропозиції громадськості, які представлені у звіті.

Звіт про проведені публічні консультації з жителями Стрийської міської територіальної громади