Стрийська міська рада відкрита до партнерства

23 Квітня 11:57

Стрийська міська рада відкрита до партнерства. Шляхом підписання меморандумів ми знаходимо нових друзів, колег та інвесторів. Двостороннє зобов’язання стимулює до відповідальності та розширює можливості. Чергова дружня зустріч та підписання документу про співпрацю відбулася із членами правління та наглядової ради БФ “Рідня” з метою сприяти розвитку громадянського суспільства та результативності громадських ініціатив. Обидві сторони визначилися із сферами співробітництва. Це Школа місцевих фондів громад, навчання, консультування, запровадження діяльності “Стратегія ТГ”, “120-річчя Народного дому”, “ Молодіжний Банк Ініціатив”, “ Добрий господар” та інше. До слова, гості розповіли про свій черговий проєкт “Стрийський ясь” — вирощування та збут екологічної квасолі. І навіть поділились посадковим матеріалом. Вдалий старт — результативна робота. Успіху у співпраці!