Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території обмеженої вул. І.Франка, вул. Гагаріна, проїздом, ЛЕП 35 кВ в с. Ланівка Стрийського району

2 Червня 9:07

“Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території обмеженої вул. І.Франка, вул. Гагаріна, проїздом, ЛЕП 35 кВ в с. Ланівка Стрийського району.
З 03 червня по 03 липня 2023 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.
Підстава розроблення – рішення Стрийської міської ради від 23.12.2021 року №818.
Замовником детального плану території є: виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Розробником проекту є: ФОП Сойка Д.О.
Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в с. Ланівка Стрийського району по вул. І.Франка (в адміністративній будівлі старостинського округу) з 03 червня по 03 липня 2023 року (в робочі дні) та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/. Контактна особа Яхван Михайло Михайлович (староста Нежухівського старостинського округу), ел. пошта: stryimvk@ukr.net.
Громадські слухання проєкту розроблення детального плану території обмеженої вул. І.Франка, вул. Гагаріна, проїздом, ЛЕП 35 кВ в с. Ланівка Стрийського району відбудуться 03 липня 2023 року в с. Ланівка Стрийського району по вул. І.Франка (в адміністративній будівлі старостинського округу) о 10.00 год.
Письмові зауваження та пропозиції можна подавати до 03 липня 2023 року включно до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.
Пропозиції та зауваження громадськості щодо детального плану території обмеженої вул. І.Франка, вул. Гагаріна, проїздом, ЛЕП 35 кВ в с. Ланівка Стрийського району подаються у письмовій формі до Стрийської міської ради у вказаний строк.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються”

Схема розташування детального плану території

Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території обмеженої вул. І.Франка, вул. Гагаріна, проїздом, ЛЕП 35 кВ в с. Ланівка Стрийського району

Детальний план території обмеженої вул. І.Франка, вул. Гагаріна, проїздом, ЛЕП 35 кВ в с. Ланівка Стрийського району