У Стрию відбудеться благодійна інтерактивна виставка “Емоції”
![У Стрию відбудеться благодійна інтерактивна виставка “Емоції”](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/d4a8ac80-e22d-46ee-bf67-cddb9ba6c4d3.jpg)
У Стрию відбудеться благодійна інтерактивна виставка “Емоції”, яку організовує Стрийський Молодіжний центр. Експозицію представлять митці з усієї України, які завдяки своїм працям продемонструють світобачення сьогодення. Автори особисто ділитимуться з відвідувачами власними історіями, які не залишать байдужими нікого. В програмі також майстер-клас з графіки, флешмоб та бойовий гопак.
Виставка відбудеться 12 серпня, в міському Будинку культури, о 17.00 год. Вхід вільний.