У Стрийській громаді відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності
У Стрийській громаді відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності, під час якого обговорили заходи зі створення доступного та інклюзивного середовища. Учасники розглянули звернення щодо встановлення підйомників і пандусів для людей з інвалідністю, стан реалізації проєкту капітального ремонту тротуару на вулиці Тараса Шевченка, а також хід виконання проєктів із забезпечення безбар’єрного доступу до будівель.
Крім того, члени Ради ознайомилися з рекомендаціями інформаційно-просвітницького посібника «Держава без бар’єрів», який містить рекомендації щодо впровадження принципів безбарʼєрності та формування інклюзивного середовища в Україні.
Ознайомитись з посібником можна за посиланням: https://mindev.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/buklet-mdct-fizicna-bezbarjernist-a5-v6.pdf