Помешкання для ВПО. Шукаємо житло в оренду

9 Серпня 15:23

Чимало українців із південно-східних територій України продовжують шукати прихистку на Заході, а точніше потребують житла для довготривалого або постійного проживання. Центр поселення у Стрию, який діє з перших днів війни, продовжує надавати послуги з розміщення ВПО, однак комунальні установи, де поселяють переселенців, не задовільняють потреби людей, які приїхали до нас на тривале проживання.

Тому звертаємося до мешканців Стрийської громади, якщо ви маєте помешкання, яке готові надати в оренду для проживання внутрішньо переміщених, телефонуйте до нас (0637855406) або скористайтеся урядовою соціальною програмою «Прихисток», мета якої – забезпечити житлом вимушених переселенців. Разом подолаємо!