Для внутрішньо переміщених осіб проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу
![Для внутрішньо переміщених осіб проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/центр-зайнятості.jpg)
Для внутрішньо переміщених осіб проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо переваг офіційного працевлаштування. Такі бесіди інспектор праці ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Сироїжко та головний спеціаліст-інспектор праці відділу праці та соціально-трудових відносин виконавчого комітету Стрийської міської ради Павло Комаричко провели для переселенців, які проживають у Стрийському художньому училищі та ВПУ № 35. Фахівці розповіли, що робити у випадку сумнівів щодо запропонованої роботи, коли стали жертвою примусової праці, якщо вилучили особисті документи, примушували до незаконних дій та, що робити, щоб не потрапити до пастки торговців людьми.