Задля розвитку спорту!

28 Квітня 12:52

Відділення Національного олімпійського комітету спільно з Стрийською міською радою підписали договір про взаємодію та партнерство, об’єднання зусиль для залучення населення до здорового способу життя, збереження та примноження спортивних традицій, розвитку спортивної інфраструктури та олімпійських видів спорту. Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський передав Стрийській ТГ Олімпійський прапор та анонсував загальноукраїнську акцію – підняття державного прапора та прапора НОК з нагоди відкриття Олімпійських ігор у Токіо.

Також представники олімпійського комітету вручили відзнаки спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, представникам влади за активну участь у пропаганді спорту та олімпійського руху серед дітей та молоді.

В межах акції «Олімпійська книга» подарували Стрийській бібліотеці комплект спеціалізованої літератури.

Після зустрічі делегація НОК відвідала Стрийську ДЮСШ, де спільно з юними волейболістами та футболістами взяла участь в олімпійському проєкті «Do like Olympians – Разом з олімпійцем».