35 років тому відбулася найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики.

26 Квітня 13:42

У ніч на 26 квітня 1986 року двома тепловими вибухами був зруйнований четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. Величезна кількість радіоактивних речовин попала в довкілля. Як стверджують науковці, відбувся викид потужністю 300 Хіросім. Радіоактивного ураження зазнали близько 600 тис осіб. Насамперед, це ліквідатори катастрофи.

Щороку Стрийська міськрайонна ГО «Союз Чорнобиль України» влаштовує заходи із вшанування загиблих. Сьогодні біля хреста на роздоріжжі вулиць Дрогобицька та Шумлявщина відбулася поминальна панахида, яку очолив отець Іван Барабаш. Присутніми були представники районної, міської влади та громадськість.

Пам’ятаємо героїзм ліквідаторів.