Вітаємо громаду! Відтепер ми маємо свій Статут Стрийської ТГ.
![Вітаємо громаду! Відтепер ми маємо свій Статут Стрийської ТГ.](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/192957886_145559480946698_8459612883327341461_n.jpeg)
Наша мала конституція має 10 розділів, 55 статей та 6 додатків, які чітко регламентують права, обов’язки, гарантії, форми участі громади у вирішенні питань, засади розвитку та інше. Дякуємо експертам Ради Європи, які консультували та підтримували нас в межах проєкту «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».
Цей проєкт, зокрема, націлений на допомогу пілотним громадам запроваджувати ефективні та регулярні практики залучення громадськості до управління та розвитку громади, процедур участі, а також сприяння розвитку громадянського суспільства на місцевому рівні.
Проєкт впроваджується Офісом Ради Європи для України.
https://docs.google.com/document/d/1Wq_GFd4v1MWYQcgppWDukBAjyBrj8CLY/edit