У Стрию відбувся великий освітній форум

28 Березня 16:00

У Стрию відбувся великий освітній форум за ініціативи шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні». Стрийські освітяни ділилися досвідом впровадження освітньої реформи. Всього на форум завітало понад 15 голів та представників різних громад України, зокрема Одещини, Вінниці, Хмельниччини, Дрогобицької МР. Стрийська громада одна з найбільших в області і стала однією з перших, яка розпочала шлях реформування освіти. До цього мала 44 навчальні заклади та одну філію. І було очевидно, що система освіти потребувала рішучих змін. Одним з найбільших викликів – стала реформа старшої школи, адже досі зміни її не торкалися.
Реформа не залишається поза увагою ні громадськості, ні депутатського корпусу.
Чимало труднощів уже позаду. Важливо розуміти, що реформа на часі, тому що у центрі змін – насамперед інтереси дитини.