Відбулася святкова сесія Стрийської міської ради з нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня міста

26 Серпня 14:09

Міський голова Олег Канівець виступив з промовою, де згадав про трагічні та славні сторінки історії Стрийщини та видатних постатей минулого та сьогодення.

Урочисто отримала свідоцтво про статус «Почесна громадянка Стрия» Любов Камінська. Відбулося також нагородження переможців міських премій – Юрія Бандеру, Уляну Молчко, Галину Верес та Тараса Сорочака. Грошові сертифікати з рук голови отримали талановиті діти Ростислав Брик та Аліна Козак за найвищий бал на ЗНО.

Також Олег Канівець зачитав Указ Президента про присвоєння 223 зенітного ракетного полку імені Українського Січового Стрілецтва.