Стрийська міська рада розпочинає опитування та консультації із громадськістю щодо облаштування Майдану Ринок

26 Серпня 13:53

Просимо мешканців міста активно долучатися до обговорення. Завтра на сайті Стрийської міської ради та на офіційній сторінці у Фейсбуці опублікують анкету-опитувальник, яку зможе заповнити кожний охочий і в такий спосіб висловити власне бачення з облаштування найстарішої частини міста.

Майдан Ринок – серце середньовічного Стрия. Забудовувався він згідно з вимогами магдебурзького права. Площа має перпендикулярно-перехресну систему планування. Колись в центрі майдану Ринок була збудована ратуша, котра згоріла і не була відбудована. В будівлі знаходилося приміщення для радників і тюрма, а навколо – крамниці. У всі часи на Ринку відбувалися базари. Будинки, які зараз оточують майдан, побудовані після пожежі 1886 року. Із 46 споруд Ринку 13 є пам’ятками архітектури місцевого значення.

Термін збору електронних та письмових пропозицій: з 27 серпня по 15 вересня. Долучайтеся.