В смт Дашава представники ГО «Ті 100» провели тренінг «Сім’я – це простір без насильства»

22 Вересня 12:26

Домашнє насильство – одна з актуальних проблем сьогодення. Не мовчати, а говорити про кривду в сім’ї, розповідали громаді смт Дашава представники ГО «Ті 100». Тренінг «Сім’я – це простір без насильства» провели в Народному домі за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА та Стрийського міського центру соціальних служб. Також говорили про ознаки та форми домашнього насильства, присутні отримали контактну інформацію, куди звертатись в разі необхідності. У межах проєкту також переглянули та обговорили документальний фільм із колекції Docudeys UA з прав людини «Лізо, ходи додому». Такий захід буде реалізований і в інших громадах Стрийської ТГ.