У Стрийській ТГ запрацює електронний квиток для пільговиків

22 Вересня 12:16

В межах програми відшкодування пільгового проїзду оцифровані всі міські та приміські рейси в межах ТГ. Перевізник встановив GPS-навігатори і вже розпочав закупівлю валідаторів для зчитування карток. База даних пільговиків нашої громади налічує 35 тис. осіб. У ЦНАПі вже розпочинають роботи із друку карток. Невдовзі на сайті Стрийської міської ради запрацює електронна черга, щоб кожний зміг безперешкодно записатися на виготовлення своєї картки. Робитимуть її безкоштовно, однак повторне виготовлення (у разі втрати) оплачує вже власник. Якщо карткою пільговика скористається інша особа, водій матиме право її вилучити. За допомогою зчитувача є можливість здійснити також безготівкову оплату за проїзд.