У Стрию пройшов кастинг на конкурс краси «Чарівна стриянка»

3 Серпня 15:29

Сьогодні у міському будинку культури пройшов відбірковий тур на конкурс «Чарівна стриянка». Претендентки на корону розповідали про себе, свої захоплення та мрії. Також відповідали на запитання організаторів та журі. Серед чималої кількості охочих взяти участь у головному конкурсі краси стрийської громади у фінал пройшло лише 15 дівчат. Попереду у конкурсанток навчання з дефіле, примірки, фотосесії та репетиції. Вперше за всю історію проведення конкурсу у Стрию дефіле у купальниках не буде, натомість організатори запропонували учасницям підготувати соціальний проєкт, який стосуватиметься розвитку молодіжного життя у громаді. Нагадаємо, конкурс «Чарівна стриянка» відбудеться 27 серпня у міському Будинку культури та буде приурочений до святкування Дня міста. Окрім корони фіналістки та переможниця конкурсу отримають цінні подарунки та новий титул.