Стали відомі імена митців, яким присудили премії за творчість

3 Серпня 15:15

Сьогодні відбулося засідання журі із присудження щорічних міських премій в галузях культури, мистецтва та літератури. Цьогоріч довелося обирати серед восьми кандидатів. Шляхом таємного голосування журі зробило свій вибір. У номінації “Міська музична премія імені Остапа Нижанківського” перемогла письменниця Уляна Молчко за монографічні видання, присвячені творчості родини Нижанківських. “Міську художню премію імені Петра Обаля” журі присудило художнику Юрію Бандері. «Міська премія імені Євгена Олесницького» за авторський хронологічний довідник «Стрий: дати, події, факти, імена» та інші роботи стала нагородою для Галини Верес. Стрийський художник та поет Тарас Сорочак за збірку поезій «За дверима душі» отримав «Міську премію імені Євгена Олесницького». Чотирьох переможців попереду ще чекає нагородження, яке відбудеться 26 серпня під час святкової сесії. З рук міського голови Олега Канівця кожен отримає п’ять тисяч гривень та диплом. Вітаємо та дякуємо за творчість!