У Стрийській ТГ виплатять одноразову грошову допомогу пільговим категоріям населення, а також громадянам, які перебувають у важких матеріальних умовах

22 Вересня 13:02

На засіданні міськвиконкому прийняли рішення надати одноразову грошову допомогу членам Стрийської міжрайонної первинної організації ВОІ УТОС до Міжнародного дня “Біла тростина”; учасникам бойових дій Стрийської Станиці Братства ОУН-УПА, Стрийської об’єднаної Спілки дітей політв’язнів і репресованих, Стрийського товариства політичних в’язнів і репресованих; громадянам Стрийської територіальної громади віком понад 90 років з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку; до Дня Захисника України: пораненим, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО (ООС). А також громадянам, які перебувають у важких матеріальних умовах. Допомога складає від 300 до 3000 грн. на одну особу.