2 квітня 2023 року, в п’яту неділю Великого Посту відбудеться Хресна дорога вулицями Стрия
![2 квітня 2023 року, в п’яту неділю Великого Посту відбудеться Хресна дорога вулицями Стрия](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338971480_602700738544556_44016815592786077_n.jpg)
Молитовну ходу очолюватимуть Єпарх Стрийський, Преосвященний владика Тарас Сеньків та владика Богдан Манишин. Передвеликоднє дійство розпочнеться о 15.00 годині в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці і пройде центральними вулицями міста. Учасники ходи по дорозі зупинятимуться біля храмів, пам’ятника «будителям» та меморіального комплексу «Борцям за волю України».