Інформація щодо відключення електроенергії

1 Грудня 12:21
Важливо!
Представники Стрийської міської ради провели зустріч з «Львівобленерго». Вдалося досягнути певних домовленостей щодо інформування населення про відключення.
Кожна область, яка є частиною енергосистеми України, щодень отримує певні ліміти щодо приєднаної потужності споживачів. У зв’язку з цим є різні графіки відключень – основні та додаткові.
У таблиці: перша цифра – група, яку відключатимуть насамперед, друга цифра – група, яку відключатиму додатково при дефіциті. Однак, якщо і цього буде мало, застосовуватимуть екстрені відключення, про які неможливо буде попередити.
Згідно з домовленістю «Львівобленерго» надаватиме нам щотижня таблиці відключень. Просимо з розумінням поставитися до можливих змін.
Попри всі заходи ми досі у Стрию маємо перевантаження. Тому, щоб уникнути додаткових відключень, закликаємо всіх громадян, а особливо підприємців економити електроенергію, повимикати рекламне освітлення, обмежити використання електрики у торгових залах та виробничих приміщеннях.
Об’єднаймося, щоб вистояти!