Шановні мешканці міста Стрия – споживачі послуги з постачання теплової енергії!

8 Листопада 18:46

КП «СТРИЙТЕПЛОЕНЕРГО» повідомляє, що Законом України від 03.12.2020 № 1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послу» (далі — ЗУ № 1060-IX) з 01.05.2021 до ЗУ «Про ЖКП» внесені зміни, у тому числі й щодо організації договірних відносин між виконавцями житлово–комунальних послуг та споживачами.

Так, відповідно до ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про ЖКП», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем послуги з постачання теплової енергії відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

З урахуванням вказаного вище ПОВІДОМЛЯЄМО, що на сайті «Урядовий портал» опубліковано наступні постанови Кабінету Міністрів України:

від 08 вересня 2021 р. № 1022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830»: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-21-serpnya-2019-r-830-i080921-1022.

від 08 вересня 2021 р. № 1023 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1182»: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-ka-a1023.

Вказаними постановами, зокрема, затверджені тексти типових індивідуальних договорів про надання комунальних послуг, що є публічними договорами приєднання, а саме:

Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії.

На виконання вимог ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про ЖКП» повідомляємо, що тексти вказаних вище типових індивідуальних договорів про надання комунальних послуг, що є публічними договорами приєднання, опубліковані за посиланням:

Постанова Кабінет Міністрів України від 21.08.2019р. №808 (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 928 від 01.09.2021р. «Про встановлення розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг».

Тарифи на послугу з теплопостачання теплової енергії для споживачів категорії населення, які будуть застосовуватись з моменту введення в дію публічних договорів, встановлено рішенням виконавчого комітету Стрийської міської ради від 04.11.2021р. № 374. З даним рішенням можна ознайомитись на сайті КП «Стрийтеплоенерго» за посиланням: https:// strteplo.lviv.ua та stryi-rada.gov.ua та на сайті Стрийської міької ради.