5 Листопада 18:45

В розділі ‘‘Економіка, регуляторна політика’’опубліковано проект рішення Стрийської міської ради ‘‘Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Стрий’’ та аналіз його регуляторного впливу.

Введення в дію рішення спрямоване на наповнення міського бюджету, впорядкування підприємницької діяльності з використанням тимчасових споруд.

Пропозиції та зауваження щодо проекту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому або в електронному вигляді на адресу розробника у відділ з питань приватизації та управління комунальним майном Стрийської міської ради (м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. 7-12-25, каб. 7, e-mail: stryimvk@ukr.net; lida.hetman81@ukr.net) протягом місяця з дня оприлюднення проекту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.