Презентація звіту «Взаємодія громадськості та влади у 2020 році у Львівській області – виклики, рішення, перспективи»

6 Липня 11:56

14 липня 2021 з 11.00 до 13.00 відбудеться презентація звіту «Взаємодія громадськості та влади у 2020 році у Львівській області – виклики, рішення, перспективи», підготовленого за результатами дослідження ГО «Простір можливостей» в рамках проекту «Громадськість за демократизацію» Інститута економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Євросоюзу.
Як вплинули на взаємодію громадськості та влади виклики 2020 року – пандемія, вибори, реформа децентралізації?
Які кращі практики були задіяні для зменшення впливу обмежень 2020 року?
Діалог без обмежень – як увійти в новий етап розвитку відносин влади й громадськості? Сучасні рішення та можливості.
Запрошуємо до участі у презентації звіту та його обговоренні представників влади та громадськості.
Коли: 14 липня 2021 з 11.00 до 13.00
Де: платформа ZOOM
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/UtjH1jQeqS4bcPBXA
Також до заходу можна долучитися на сторінці ГО «Простір можливостей» у Фейсбук за адресою: wwww.facebook.com/place.of.opportunities