ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта

17 Червня 11:16

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради

«Про Порядок розміщення рекламних засобів на території

Стрийської міської територіальної громади»

Розробник документа – управління містобудування та архітектури  Стрийської міської ради.

Підставою для розробки проєкту є: рішення Стрийської міської ради від ??? «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік» та необхідність приведення акту органу місцевого самоврядування, який регулює порядок розміщення зовнішньої реклами у відповідність до вимог законів України «Про рекламу», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», «Про благоустрій населених пунктів».

Мета проєкту рішення: запровадження чітких, ефективних та впорядкованих процедур:

– видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами (відмови у видачі);

– анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, його переоформлення, продовженням строку дії та внесення змін у дозвіл;

– сплати за тимчасове користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами;

– контролю за дотриманням Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Стрийської міської територіальної громади, а також детальних вимог до засобів зовнішньої реклами та місць їх розташування;

– демонтажу, обліку та зберігання засобів зовнішньої реклами.

Проєкт рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Стрийської міської територіальної громади», аналіз регуляторного впливу та М-тест малого підприємництва буде розміщено на офіційному веб-сайті Стрийської міської ради: https://stryi-rada.gov.ua/

З текстом проєкту та аналізом його регуляторного впливу можна
ознайомитися також в управлінні архітектури та містобудування Стрийської
міської ради (вул.Шевченка 71, каб. 37).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, їх об’єднань:

– поштою за адресою: вул. Шевченка 71, м.Стрий (управління архітектури та містобудування Стрийської міської ради), тел. (03245)71316;

– електронною поштою за адресою: stryimvk@ukr.net.