Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території з метою облаштування бази спортивно-патріотичного виховання за межами населеного пункту с. Угерсько Стрийського району Львівської області

29 Березня 14:30

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)
1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту
Детальний план території з метою облаштування бази спортивно-патріотичного виховання за межами населеного пункту с. Угерсько Стрийського району Львівської області.
Територія опрацювання детального плану становить 13,3802 га. В межах розроблення детального плану території передбачається для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту. Пропонується зміна цільового призначення двох земельних ділянок з 11.01 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на 07.02 для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту. Також формування нової земельної ділянки з подальшим об’єднанням всіх ділянок в одну, загальною площею 6,2132 га.
2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Стрийська міська рада Львівської області.
3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:
а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:
30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 30.03.2024 року до 30.04.2024 року.
б) способи участі громадськості:
надання письмових пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:
Стрийська міська рада (82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, 71).
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
25.04.2024 року о 12:00 год. в приміщенні за адресою: 82424, Львівська обл., с. Угерсько, вул. І. Франка, 37а.
г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
Адреса сайту: https://stryi-rada.gov.ua/
ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Стрийська міська рада (82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, 71), ел.пошта: info@stryi-rada.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій – з 30.03.2024 року до 30.04.2024 року.
д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
Стрийська міська рада (82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Шевченка, 71).
4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування
Не передбачена

ДПТ_Угерсько