Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ПАТ “Укрнафта”

19 Серпня 9:32

ПАТ “Укрнафта” (код ЄДРПОУ -00135390) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для автозаправної станції на автодорозі Київ-Чоп км 604+200 (праворуч), Добрянської с/р , Стрийського району, Львівської області.

На території АЗС розміщено дванадцять стаціонарних джерел викидів, від яких у атмосферне повітря викидають дев’ять забруднюючих речовин (оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]), сірки діоксид, оксид вуглецю, бутан, етилмеркаптан, бензин (нафтовий, малосірчистий, у перерахунку на вуглець), вуглеводні граничні С12….С19, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, пропан) в загальній кількості 0,244 т на рік.

Детальну інформацію можна отримати у інженера ОП Папки Тараса Степановича, тел.:(097)12-57-807.

Пропозиції та зауваження стосовно викидів забруднюючих речовин направляти в Львівську обласну військову (державну) адміністрацію (м.Львів, вул.Винниченка, 18), протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення.