Шановні керівники установ та підприємств всіх форм власності!

18 Серпня 15:32

Відповідно до Закону України «Про основи національного супротиву» , «Про оборону», Постанов Кабінету Міністрів України №1449 від 29 грудня 2021 року «Про затвердження Положення про добровольчі формування» , №1447 від 29 грудня 2021 року «Про затвердження Порядку організації, забезпечення та проведення підготовки добровольчих формувань територіальних громад до виконання завдань територіальної оборони» в Стрийській територіальній громаді сформовано протягом березня 2022 року два добровольчих формувань «Курінь Стрий-1» та «Стрий-2». Внесені зміни до Закону України «Про основи національного супротиву» – ст.8, п.2 від 3 травня 2022 року передбачає:

– На час дії воєнного стану за рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України добровольчі формування територіальних громад повністю або частково можуть залучатися до виконання завдань територіальної оборони поза межами визначеної зони територіальної оборони, а також направлятися до районів ведення воєнних (бойових) дій».

28 липня 2022 року наказом Командувача Сил Територіальної оборони призначено командирів добровольчих формувань Стрийської громади:

– «Курінь Стрий-1»- Вегу Степана

– «Стрий-2»- Здирко Василя

Враховуючи специфіку служби в територіальній обороні, яка передбачає не постійне, а періодичне залучення членів добровольчих формувань до виконання своїх обов’язків – навчань, тренувань, стрільб, прошу Вас, на підставі звернень та наказів командирів ДФ Стрийської міської ТГ до директорів, керівників, начальників установ, підприємств усіх форм власності відряжати членів добровольчих формувань для підготовки до виконання завдань територіальної оборони на території Стрийської міської територіальної громади та гарантувати збереження місця роботи, посади та середньої заробітної плати.