Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

5 Липня 11:50

Стрийська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території обмеженої вул. Л. Українки, залізничною колією, межею села в с. Голобутів (в межах населеного пункту).

Громадське обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 5 липня 2021 року по 19 липня 2021 року. Пропозиції громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Стрийської міської ради:

82400, Львівська область, м. Стрий, вул. Шевченка, 71

Ел. пошта: stryimvk@ukr.net

Тел. (03245) 52434

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території обмеженої вул. Л. Українки, залізничною колією, межею села в с. Голобутів (в межах населеного пункту) для формування земельної ділянки під кладовище