У Стрию відбуватиметься традиційний ярмарок «Стрий Органік Фест»
![У Стрию відбуватиметься традиційний ярмарок «Стрий Органік Фест»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311816432_430080982630436_1803469485905147967_n.jpg)
Протягом трьох днів, з 28 по 30 жовтня, у місті відбуватиметься традиційний ярмарок «Стрий Органік Фест».
Стрияни та гості міста зможуть не лише придбати еко-продукцію чи сувеніри від виробників, а також долучитися до благодійності. За словами організаторів кошти, які вдасться зібрати під час Фесту, підуть на підтримку Стрийської територіальної оборони. Місце проведення ярмарку незмінний – Майдан Ринок, початок о 10.00.
Долучайтеся!