Сьогодні останній день роботи мобільної медичної бригади зі Шпиталю Шептицького

26 Жовтня 11:47
Медичний центр розгорнули в центрі міста на Майдані Незалежності. За два дні фахівці прийняли близько 400 відвідувачів.
За словами медиків люди здебільшого звертаються із підвищеним артеріальним тиском, головними болями, проблемами в нирках та в грудній клітині. Медичну допомогу та консультацію тут надають сімейний лікар, терапевт, психолог, лікар з медицини невідкладних станів, кардіолог, невролог та УЗД-спеціаліст. Окрім консультації в наметах можна пройти УЗД – обстеження та електрокардіограму, а також записатися на щеплення.
Прийом тут відбувається в режимі живої черги до 18.00 год. Після Стрия Шпиталь Шептицького поїде у наступні громади Стрийського району, а всі медичні картки пацієнтів, яких прийняли протягом трьох днів, передадуть у медичний заклад до Львова.