Топ теми:

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Детальний план території для формування земельної ділянки для збільшення потужності трансформаторної підстанції по вул. Савури, 82 в м.Стрий Львівської області”

2 Лютого 9:38

Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Детальний план території для формування земельної ділянки для збільшення потужності трансформаторної підстанції по вул. Савури, 82 в м.Стрий Львівської області”.
З 03 лютого 2024 по 04 березня 2024 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.
Підстава розроблення – рішення сесії Стрийської міської ради від 30.09.2021 року №627.
Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «АМ ХОРС».
Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради з 03 лютого 2024 по 04 березня 2024 року (в робочі дні) та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради Телішевський О.С.
Письмові зауваження та пропозиції можна подавати до 04 березня 2024 року включно до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.
Громадські слухання проєкту містобудівної документації відбудуться 04 березня 2024 року за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71, каб.38, 10.00год.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються”

ДПТ Стрий (графіка)

ПЗ Стрий

Звіт Стрий ТП

 

МІСЬКВИКОНКОМ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту