Повідомлення про оприлюднення Проекту «Детального плану території з метою розміщення об’єктів і споруд телекомунікації по вул. Львівській, 10в с. П’ятничани Стрийського району Львівської області»

11 Жовтня 13:37

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту Детального плану території з метою розміщення об’єктів і спорудтелекомунікації по вул. Львівській, 10в с. П’ятничани Стрийського районуЛьвівської області.

Мета розроблення:

-Планування нових об’єктів і споруд телекомунікації;

– Забезпечення та розвиток території;

– Покращення технічного забезпечення зв’язку;

– Покращення доступу до швидкісного інтернету та мобільного зв’язку для мешканців даної території;

Склад та зміст містобудівної документації визначено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та Постанови Кабінету Міністрів України №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Підстава розроблення проекту– Рішення Стрийської міської ради №1915 від 31 липня 2023 року.

Орган, що прийматиме рішення про затвердженняДПТ– Стрийська міська рада Львівської області (82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Тараса Шевченка, 71).

Замовник містобудівної документації –Виконавчий комітет Стрийської міської ради

Розробник містобудівної документації –ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з 11.10.2023 р. до 17.11.2023 р.

Способи участі громадськості: надання письмових пропозицій і зауважень на поштову адресу: Стрийськаміська рада Львівської області (82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Тараса Шевченка, 71).

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

07.11.2023 року о 11:00 год. в приміщенні Народного дому с. П’ятничани.

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо містобудівної документації можна за адресою:Стрийськаміська рада Львівської області (82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. Тараса Шевченка, 71).

Письмові зауваження та пропозиції до проекту можна подавати до 17.11.2023 р. включно до Стрийської міської ради або на електронну скриньку:info@stryi-rada.gov.ua.

Відповідальною посадовою особою Стрийської міської радиза організацію розгляду пропозицій є староста П’ятничанського старостинського округу Данчевський З.І.

вишка Пятничани частина 1 (2)

вишка П’ятничани частина 2_compressed (3)

СЕО_П’ятничани (1)