Топ теми:

Повідомлення про обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території з метою реконструкції квартири №1 під вбудований магазин промислових товарів по вул. Львівській, 52 в м. Стрий Львівської області»

7 Вересня 17:39

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території з метою реконструкції квартири №1 під вбудований магазин промислових товарів по вул. Львівській, 52 в м. Стрий Львівської області».

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Відповідальний за розроблення та фінансування детального плану території Якаба С.В
Розробник містобудівної документації (детального плану території): ФОП Сойка Д.О.

Підстава для розроблення: рішення Стрийської міської ради від 13 липня 2023р. №1912.

З проектами детальних планів території, їх техніко-економічними показниками, пояснювальними записками можна ознайомитись на офіційному сайті Стрийської міської ради “www.stryi-rada.gov.ua” та в Управлінні містобудування та архітектури каб. 37, 41 (3 поверх) тел. 7-13-16 з 09 вересня 2023 року по 09 жовтня 2023 року (в робочі дні) за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради Телішевський О.С.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника в загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради (каб. №19) за адресою: м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 з 09 вересня 2023 року по 09 жовтня 2023 року.
Пропозиції (зауваження) подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника / на електронну пошту – stryimvk@ukr.net.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, подані після встановленого строку не розглядаються.

Громадські слухання щодо проектів містобудівної документації відбудуться в каб. №38 о 10.00 25.09.2023 року за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

ДПТ Львівська, 52_compressed

ДПТ Львівська, 52_звіт СЕО

МІСЬКВИКОНКОМ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту