Топ теми:

Повідомлення про обговорення та розгляд містобудівної документації “Детальний план території обмеженої вул. Коссака, вул. Львівською, вул. Січових Стрільців в м.Стрий” та “Детальний план території в районі вул. Ленкавського, вул. Сковороди в м. Стрий”

11 Серпня 9:59

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації:
1. Детальний план території обмеженої вул. Коссака, вул. Львівською, вул. Січових Стрільців в м.Стрий.
2. Детальний план території в районі вул. Ленкавського, вул. Сковороди в м. Стрий.

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Стрийської міської ради.

Відповідальні за розроблення та фінансування відповідного детального плану території:
1. ОСББ “НА ЛАНАХ” (формування земельної ділянки під багатоквартирним будинком №4-Б по вул. Коссака).
2. ОСББ “ЛАНИ” (формування земельної ділянки під будинками №4-А, 4-Б, 6, 6-А, 8, 8-А по вул. Ленкавського).

Розробник містобудівної документації (детального плану території):
1. ПП “Ромтех проект”
2.ФОП Дирик Т.Т.

Підстава для розроблення:
1. Рішення Стрийської міської ради від 30 вересня 2021р. №627.
2. Рішення Стрийської міської ради від 24 червня 2021р. №453.

З проектами детальних планів території, їх техніко-економічними показниками, пояснювальними записками можна ознайомитись на офіційному сайті Стрийської міської ради “www.stryi-rada.gov.ua” та в Управлінні містобудування та архітектури каб. 37, 41 (3 поверх) тел. 7-13-16 з 12 серпня 2023 року по 12 вересня 2023 року (в робочі дні) за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради Телішевський О.С.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника в загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради (каб. №19) за адресою: м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 з 12 серпня 2023 року по 12 вересня 2023 року.
Пропозиції (зауваження) подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника / на електронну пошту – stryimvk@ukr.net.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, подані після встановленого строку не розглядаються.

Громадські слухання щодо проектів містобудівної документації відбудуться в каб. №38 о 10.00 05.09.2023 року за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

1.1_ДПТ НА ЛАНАХ

1.2_ДПТ ОСББ ЛАНИ пр.

 

МІСЬКВИКОНКОМ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту