Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації
![Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/csm_Skilki-mozhna-privatizuvati-zemelnih-dilyanok_2b6592c526.jpg)
Стрийська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території в м. Стрий обмеженої вул. Д. Яціва, Об’їзною дорогою, вул. П. Мирного (будівництво АЗС).
Громадське обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 20грудня 2021 року по 4 січня 2022 року. Пропозиції громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Стрийської міської ради:
82400, Львівська область, м. Стрий, вул. Шевченка, 71
Ел. пошта: stryimvk@ukr.net
Офіційний вебсайт: https://stryi-rada.gov.ua/
Тел. (03245) 52434