Топ теми:

Оголошення щодо обговорення та розгляду містобудівної документації: “Детальний план території з метою впорядкування території житлової забудови та об’єктів транспортної інфраструктури по вул. Новаківського (на ділянці від вул. Ленкавського до вул. Коссака) в м. Стрий Львівської області”та “Детальний план території з метою розміщення об’єкту торгівлі та побутового обслуговування населення по вул. Котляревського, 64 в м. Стрий Львівської області”

17 Серпня 11:14

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації:
1. Детальний план території з метою впорядкування території житлової забудови та об’єктів транспортної інфраструктури по вул. Новаківського (на ділянці від вул. Ленкавського до вул. Коссака) в м. Стрий Львівської області.
2. Детальний план території з метою розміщення об’єкту торгівлі та побутового обслуговування населення по вул. Котляревського, 64 в м. Стрий Львівської області.

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Відповідальні за розроблення та фінансування детального плану території: 1.Комісар В.Є.
2. Логінський О.В.

Розробник містобудівної документації (детального плану території):
1. ФОП Лопушанський М.Р.
2. Сойка Д.О.

Підстава для розроблення:
1.Рішення Стрийської міської ради від 23 лютого 2023р. №1638.
2.Рішення Стрийської міської ради від 13 липня 2023р. №1913.

З проектами детальних планів території, їх техніко-економічними показниками, пояснювальними записками можна ознайомитись на офіційному сайті Стрийської міської ради “www.stryi-rada.gov.ua” та в Управлінні містобудування та архітектури каб. 37, 41 (3 поверх) тел. 7-13-16 з 19 серпня 2023 року по 19 вересня 2023 року (в робочі дні) за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради Телішевський О.С.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника в загальний відділ виконавчого комітету Стрийської міської ради (каб. №19) за адресою: м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71 з 19 серпня 2023 року по 19 вересня 2023 року.
Пропозиції (зауваження) подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника / на електронну пошту – stryimvk@ukr.net.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, подані після встановленого строку не розглядаються.

Громадські слухання щодо проектів містобудівної документації відбудуться в каб. №38 о 10.00 05.09.2023 року за адресою: м.Стрий, вул. Т.Шевченка, 71.

2_ДПТ_Стрий_Котляревського,64

1_ДПТ_Стрий_Новаківського

МІСЬКВИКОНКОМ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту