Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
![Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/50978161258_ca6d8003d8_b-e1635842992541.jpeg)
Стрийська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території обмеженої вул. Л. Українки, залізничною колією, межею села в с. Голобутів (в межах населеного пункту).
Громадське обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 5 липня 2021 року по 19 липня 2021 року. Пропозиції громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Стрийської міської ради:
82400, Львівська область, м. Стрий, вул. Шевченка, 71
Ел. пошта: stryimvk@ukr.net
Тел. (03245) 52434