Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану села Ярушичі
![Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану села Ярушичі](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/50978161258_ca6d8003d8_b-e1635842992541.jpeg)
Стрийська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – генерального плану села Ярушичі Стрийського району Львівської області.
Громадське обговорення вище вказаної заяви буде проводитись з 15 вересня 2021 року по 30 вересня 2021 року. Пропозиції громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Стрийської міської ради:
82400, Львівська область, м. Стрий, вул. Шевченка, 71
Ел. пошта: stryimvk@ukr.net
Тел. (03245) 52434