До уваги водіїв та пішоходів!
![До уваги водіїв та пішоходів!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/50978161258_ca6d8003d8_b-e1635842992541.jpeg)
20, 23 та 24 вересня 2021 року залізничний переїзд по вул. Січових Стрільців буде закрито для автотранспорту та пішоходів у зв’язку з проведенням ремонтних робіт. Об’їзд та обхід буде здійснюватися через переїзд по вул. Нижанківського з черговим працівником.
Також 22 вересня 2021 року закритим буде залізничний переїзд по вул. Нижанківського для автотранспорту та пішоходів у зв’язку з проведенням ремонтних робіт. Об’їзд та обхід буде здійснюватися через переїзд по вул. Січових Стрільців з черговим працівником.
Дорожні знаки встановлять відповідно до схеми закриття переїзду.