Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконкомі Стрийської міської ради

17 Вересня 13:47

Відповідно до розпорядження міського голови № 575-к від 17.09.2021 року виконком Стрийської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• головного спеціаліста – інспектора праці відділу праці та соціально-трудових відносин.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста

• вища освіта (за фахом) не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою;
  • знання та вміння в галузі експлуатації комп’ютерної техніки та офісного програмування.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, повинні подати до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь в конкурсі;
  • особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копію диплома;
  • копію паспорта;
  • копію військового квитка;
  • заяву про згоду на обробку персональних даних;
  • документ, який засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою).

Кандидати на посаду повинні заповнити електронну декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.
Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.
За довідками звертатися за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71 каб. №39.