До Стрия завітав губернатор Львівщини Максим Козицький

4 Серпня 14:59

Сьогодні до Стрия з робочим візитом завітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Губернатор відвідав центр вакцинації населення від COVID – 19, що розташований у ЗШ №5. Очільник області оглянув приміщення, де проводять щеплення, поспілкувався з медиками та відвідувачами. За словами Максима Козицького відсоток вакцинованих у Стрию один з найбільших на Львівщині. І ще раз наголосив на необхідності вакцинації від коронавірусу, адже за прогнозами експертів наступна хвиля захворюваності припаде на початок осені. Нагадуємо, у Стрию вакцинуватися можна в ЗШ №5 (вул. Шевченка, 18), в КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” (вул. Охримовича), відділення №3 (Коссака, 11а) та КНП «Стрийська центральна районна лікарня». Щеплення від COVID – 19 проводять препаратами Коронавак, Pfizer та Модерна.