У неділю, 25 квітня, у нашому місті пройшла щорічна акція «Стрийське поле надії».

26 Квітня 12:13

У сквері на вул. Шевченка представники міської та районної рад, депутати, громадські діячі, волонтери та представники польської громади посадили жовті нарциси, як символ життя і надії. Така акція у Стрию відбувається з 2014 року з ініціативи Культурно-просвітницького центру ім. Корнеля Макушинського, директором якого є Юлія Бойко. Координатор проєкту Тетяна Бойко. Загалом, це всесвітня акція, яку в 1957 році в Англії започаткував та розпочав Фонд Марії Склодовської-Кюрі. Метою проєкту є допомога онкохворим людям та членам їх родин. Напередодні проводили майстер-класи з виготовлення жовтих нарцисів. Зазвичай до цієї роботи долучають учнівську молодь, яка згодом за символічну пожертву дарує їх доброчинцям. На жаль, цьогоріч через карантин залучити школи до проєкту не вдалося, проте невелику кількість жовтих квітів все ж виготовили вихованці польського центру та членкині «Клубу жінок». У неділю їх разом з інформаційними буклетами волонтери вручали перехожим.

В такий спосіб молоді люди привертали увагу стриян до проблем та потреб онкохворих.