У Стрийській громаді проведуть благодійний аукціон «Ялинкова прикраса».

14 Грудня 11:42

Завтра, 15 грудня, розпочнеться новорічний аукціон. Усі іграшки виготовлені руками школярів. Виручені кошти з продажу будуть спрямовані на потреби воїнів. Усі лоти будуть опубліковані на ФБ-сторінці управління освіти http://facebook.com/osvitastryi . Триватиме аукціон до 26 грудня 2022. Мінімальна благодійна пожертва 50 грн.

Детально про умови:

1. Мета та завдання
    • Благодійний аукціон проводиться для забезпечення бойової, мобілізаційної готовності, боєздатності та функціонування Збройних Сил України.
    • Виховання у здобувачів освіти гуманності, милосердя.
  1. Керівництво проведення благодійного аукціону.
    • Керівництвоздійснює УО Стрийської МР.
    • Відповідальність за підготовку і безпосереднє проведення аукціону покладається на сектор позашкільної освіти УО Стрийської МР.
  1. Місце проведення та учасники
    • Благодійний аукціон проводиться на Facebook-сторінці УО Стрийської МР (посилання: com/osvitastryi)
    • Аукціон розпочинається о 09:00 год. 15.12.2022 року та закінчується о 00:00 год. 26.12.2022 року.
  1. Правила аукціону
    • Ставки роблять в коментарях під опублікованою фотографією лоту, мінімальна благодійна пожертва 50 гривень, крок збільшення20 гривень.
    • Діє правило BuyNow: якщо існуючі благодійні пожертви  не перевищують 250 гривень, можна написати BuyNow– тоді аукціон закінчується передчасно, при умові внесення благодійної пожертви у розмірі 500 грн.
    • Переможці аукціону визначаються в день завершення аукціону 26.12.2022 року (крім переможців зазначених у пункті 4.2. цих Умов).
    • Якщо впродовж 3-х календарних днів переможець відмовився від лоту, наступного календарного дня визначається новий переможець (якщо у фотографії два і більше коментарів).
  1. Збір благодійних пожертв
    • Безготівкові благодійні пожертви зараховуються на благодійний рахунок виконавчого комітету Стрийської міської ради (IBAN: UA568201720314241002301038437).
    • Готівкові благодійні пожертви збираються у встановлену скринькув секторі позашкільної освіти УО Стрийської МР (м. Стрий, вул. Шевченка, 107).
    • Розкриття скриньки здійснюється в приміщенні УО Стрийської МР комісією (додаток 1) не пізніше ніж за 10 робочих днів після дати завершення благодійного аукціону. До складу такої комісії можуть включатися представники громадських об’єднань (за згодою).За результатами розкриття скриньки комісією складається акт, в якому відображається інформація щодо суми зібраних благодійних пожертв готівкою.
    • Сектор позашкільної освіти УО Стрийської МР проводить облік лотів відповідно до таблиці обліку (додаток 2).
    • Комісія проводить перевірку реалізованих лотів, облік нерозіграних лотів відповідно до таблиці обліку не пізніше ніж за 10 робочих днів після дати завершення благодійного аукціону.За результатами проведеної перевірки комісією складається акт і завіряється таблиця обліку усіма членами комісії.
    • Зібрані благодійні пожертви готівкою перераховують на спеціальні реєстраційні рахунки Міноборони в останній робочий день кожної декади календарного місяця.
  1. Отримання лотів
    • Самовивіз (м. Стрий, вул. Шевченка, 107).
    • Доставка Новою поштою (оплата доставки за рахунок отримувача).
  1. Підведення результатів
    • Інформація щодо суми зборублагодійних пожертв, використання коштів публікується на Facebook-сторінці УО Стрийської МР (посилання: com/osvitastryi) не пізніше ніж за 20 робочих днів після дати завершення благодійного аукціону.