У закладах освіти Стрийської громади планують створити дружини юних рятувальників-пожежників

1 Березня 15:22
Це добровільні об’єднання учнів, які створюють з метою запобігання травмування дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття навичок поведінки під час виникнення пожеж.
Про це домовилися Стрийське районне управлінням ГУ ДСНС України у Львівській області з управлінням освіти Стрийської міської ради. Днями був підписаний відповідний меморандум. У межах співпраці передбачено проведення спільних заходів у закладах освіти та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед школярів і вчителів, а також відкриття класів безпеки.
Долучитися до руху юних рятувальників можуть учні віком від 7 до 17 років, з яких сформують дружини. Про умови участі дізнавайтеся більше скануючи QR-код.