Південний РЕМ сформував план капітальних ремонтів електромереж Стрийської громади на 2023 рік

1 Березня 11:50

У спільній нараді взяли участь начальник Південного РЕМу Володимир Вишневський, заступник головного інженера Юрій Вошик та заступник міського голови Михайло Журавчак.

Енергетики прозвітували про виконані роботи у 2022 році та представили план капітальних ремонтів трансформаторних підстанцій, ліній; реконструкції електромереж згідно з інвестиційною програмою (с.Луги та м.Стрий) та план розчищення ліній від зарослій, дерев та кущів, які ростуть у межах охоронних зон ліній на 2023 рік. Також пообіцяли врешті завершити реконструкцію лінії електропередач у с.Лотатники на вулиці Шевченка. Це важливо для того, щоб розпочати роботи для встановлення вуличного освітлення.

Звертаємося до мешканців населених пунктів під час планових вимкнень електроенергії долучатися до розчищення ліній від гілок дерев на своїх приватних ділянках.

План капітальних ремонтів та очистки у вкладені.

ПЛАН-ГРАФІК капітального ремонту електромереж ПЛ 0,4-20 кВ на 2023 рік

ПЛАН-ГРАФІК розчищення трас ПЛ 0,4(0,23) кВ по Південному РЕМ на 2023 рік