Уже відомі переможці конкурсу «Флешмоб з укриття», яке напередодні влаштувало управління культури, молоді та спорту

13 Жовтня 15:24
Протягом 5-12 жовтня учасники надсилали патріотичні відеоматеріали присвячені 80-річчю УПА та Дню захисників та захисниць України. Зйомки конкурсанти проводили у тимчасових укриттях. Загалом на сторінці управління було опубліковано близько 50-ти робіт, за кожну з яких голосували вподобайкою.
Згідно з результатами переможцем став учень 5 класу Верчанської гімназії Василь Борщик. Його відео отримало 848 голосів. На другому місці – учні 8-9 класів Загірненської гімназії, із результатом 819 вподобань. Третє місце отримала Златослава Ростовецька, учениця 3 класу Стрийської ЗШ І-ІІІ ст. № 8 (694 вподобання, – 100).
За активну участь, патріотичне виховання та творчий підхід грошовими преміями нагородять також Златояра Долішнього, Стрийську ЗШ І-ІІІ ст. № 8 та дошкільний навчальний заклад № 6. Нагороди вручать завтра, 14 жовтня, під час урочистого заходу. Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто взяв участь у патріотичному конкурсі.