Тимчасово переселені у Стрию освоюють писанкарство

19 Квітня 14:38

Внутрішньо переселені у Стрийській громаді поринули у захопливий світ передвеликодніх традицій. Розпис писанок – це не тільки елемент підготовки до Великодня, а також і можливість відновлення ресурсу в умовах війни. Протягом останніх днів у місті вже відбулося кілька тематичних майстер-класів, організованих різними організаціями та волонтерами. Сьогодні вчили писанкарству слухачів курсу з покращення української мови у Будинку працівників освіти та дітей у Стрийській школі мистецтв.