Робота в тилу

18 Квітня 15:50
Стрийська громада з перших днів війни активізувала всі свої ресурси і стала міцною опорою для наших захисників. Як гуманітарний хаб займаємося отриманням, сортуванням та відправкою на передову необхідного, поселенням та організацією побуту внутрішньо переміщених. Зокрема, звітність щодо ВПО. Центр поселення розмістив майже 3 тис. осіб; ЦНАП видав близько 10 тис. реєстраційних посвідчень (65% проживають у місті, 35% на сільській території); У пункті видачі продуктових наборів роздали майже 13 тис. пакунків. Стрийська дитяча лікарня прийняла дітей віком від 5 місяців до 6 років із Запорізького спеціалізованого дитячого будинку (60 дітей + 30 дорослих); Стрийська міська лікарня спільно з ГО «GoFriends» опікується переселеними 169 особами із соціальних категорій (73 дітей та 96 дорослих); Управління соцзахисту населення внесло до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО більше 5,5 тис. осіб. Для тимчасово переселених доступні різноманітні курси, майстер-класи, виставки, музей Родини Бандерів (відвідали вже понад 250 переселених), бібліохаб, пункти психологічної допомоги та дитячі кімнати для дозвілля.
Разом до перемоги!