Розвиток бізнесу — одна із запорук добробуту громади

19 Вересня 13:04
Дякуючи нашим Захисникам, Західна Україна, зокрема і Стрий, знаходиться в глибокому тилу бойових дій, тому зобов’язана утримувати економіку країни та підтримувати фронт. З початком війни пріоритети змінилися: ми активно почали запрошувати у нашу громаду релоковані підприємства та шукати інвесторів, які готові створювати свій бізнес на нашій території.
Днями міський голова Олег Канівець відвідав компанію Time&Space у Стрию, яка виготовляє в’язки для автомобілів та побутової техніки. Це іноземна сімейна компанія (в Україні з 2017 року), яка не тільки започаткувала у нашому місті свій бізнес, а також створила тут європейські умови праці та конкурентне бізнес-середовище.
Власники — Міхаела та Маркус провели екскурсію виробництвом та розповіли про особливості роботи. Зараз на підприємстві працює 180 працівників. Компанія продовжує розвиватися навіть у воєнних умовах і вже оголосила про розширення бізнесу з італійським партнером, що дасть можливість створити нові робочі місця у Стрию.
Також обговорили можливість залучення потенційних інвесторів та створення спільних проєктів.
Дякуємо, що разом з нами!