Щиро дякуємо чеській гуманітарній організації «Людина в біді» (People in Need, PIN) за допомогу ВПО, які тимчасово проживають на території Стрийської громади

19 Вересня 11:10
Завдяки налагодженій співпраці чеської гуманітарної організації та Стрийської міської ради, допомогу отримали переселенці, які проживають у Народних домах громади, міській дитячій лікарні, гуртожитках училищ та коледжу. Для комфортного влаштування побуту переселенців PIN передала побутову техніку (пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі, морозильні камери, електрочайники, бойлери тощо), посуд, постільну білизну, матраци меблі та інше.
В Україні PIN працює ще з 2003 року. Організація почала надавати першу гуманітарну допомогу у серпні 2014 року. Одразу після початку російського вторгнення 24 лютого, завдяки фінансовій підтримці донорів, «Людина в біді» оперативно масштабувала свою діяльність на 23 області України.
Разом до перемоги!